loading

Chcesz zostać właścicielem nowego samochodu?

Nigdy wcześniej nie było to takie proste! U nas pomożemy Ci sfinansować zakup samochodu dla Ciebie lub prowadzonej przez Ciebie firmy, niezależnie od charakteru działalności gospodarczej i jej rozmiaru. Oferujemy szybkie i wygodne wypełnianie formalności oraz doradztwo naszych specjalistów.

Wiemy, że zakup samochodu to poważna decyzja i inwestycja. Dlatego świadczymy kompleksowe usługi również w zakresie finansowania.

Kredyt to dobra propozycja dla wszystkich osób, które chcą rozłożyć płatność za nowe auto na dogodne dla siebie raty. Comiesięczne opłaty mogą być zarówno stałe, jak i malejące. Oferujemy kredyty z ratą balonową, które są typowe dla finansowania zakupu samochodu.

Leasing auta jest bardzo popularny wśród właścicieli firm. To idealne rozwiązanie, jeśli zależy Ci na aucie, które będzie podkreślało prestiż prowadzonej przez Ciebie działalności. W naszej ofercie znajdziesz leasing operacyjny i finansowy.

Nie chcesz inwestować w nowe auto, ale potrzebujesz samochodu z serwisem? Skorzystaj z opcji wynajmu długoterminowego! Zapewniamy minimum formalności.

Skontaktuj się z naszym specjalistą do spraw finansowania i uzyskaj fachową poradę. Pomożemy Ci wybrać najlepszy dla Ciebie bądź Twojej firmy sposób finansowania oraz pomożemy przejść przez wszystkie procedury.

  • formalności w 24h
  • uproszczona procedura dokumentowania dochodów dla osób fizycznych i firm
  • możliwość kredytowania ubezpieczenia komunikacyjnego pakiet OC i AC
  • Kredyt spłacany w ratach równych lub malejących

Nasi Doradcy:

Krzysztof Grządziel

kom. 691 420 009
k.grzadziel@opelkielce.pl

Kontakt

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.
Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez podmioty oraz na zasadach wskazanych w Oświadczeniu o ochronie prywatności.

Informacje na temat przysługujących Państwu uprawnień oraz nasze dane kontaktowe znajdują się tutaj.
Do góry