loading

Automatyczny włącznik świateł

Po 5 sekundach od momentu uruchomienia silnika światła zapalą się automatycznie. Kilkusekundowe opóźnienie załączenia się świateł jest uzasadnione - pozwala bowiem oszczędzić akumulator i silnik podczas jego rozruchu.

 

Automatyczne rozłączanie świateł po wyłączeniu silnika.

Po zatrzymaniu się pojazdu i wyłączeniu silnika MX-1spełnia funkcję automatycznego wyłącznika świateł, co także nie jest bez znaczenia w praktyce kierowcy, chroni akumulator przed rozładowaniem w samochodzie pozostawionym na "światłach".

 

Przełącznik "Zima/Lato".

Sam decydujesz, od kiedy światła maja załączać się automatycznie. Przełącznik, dzięki któremu urządzenie można wyłączać w okresie wiosenno-letnim. W Polsce obowiązek jazdy z włączonymi światłami obowiązuje od października do końca lutego. Wielu kierowców wybiera jednak wariant zimowy także latem i dla własnego bezpieczeństwa, jeździ przez okrągły rok na światłach włączanych i wyłączanych automatycznie przez MX-1.

 

Włącznik świateł odprowadzających.

Urządzenie ma funkcję "odprowadzania światłami". Może ona być aktywowana na czas 30 sekund po wyłączeniu silnika. Dla przykładu można po wyjściu z samochodu oświetlona drogą dotrzeć do domu.

 

Zdalne sterowanie "odprowadzanie światłami".

Funkcja ta będzie użyteczna, jeżeli MX-1 będzie sterowany przy pomocy pilota autoalarmu. Umożliwi to zdalną obsługę tej funkcji (tylko wybrane alarmy).

 

Dostosowany do montażu we wszystkich markach samochodowych nowych i używanych.

promo 
Do góry